Hodowla Rewolucja

Obóz Łosiowisko

W dniach 03 -07.2022 – 09.07.2022 r. byliśmy na obozie tropowym w Łosiowisku (woj. pomorskie) organizowanym przez Szkołę tropienia „SCEND MIND” Magdaleny Wrońskiej.
Udział w zajęciach z tropienia brała Brendy, natomiast „gościnnie”- w ramach socjalizacji, przyjechała z nami nasza najmłodsza suczka (3,5 miesiąca) True Tara.
Zajęcia były bardzo ciekawe i urozmaicone. Ćwiczenia w terenie przeplatane były wykładami teoretycznymi. Trenerki: Magda, Bianka i Dagna bardzo się starały, żeby przekazać nam jak najwięcej wiedzy i umiejętności. Podczas treningów brały pod uwagę indywidualny charakter psa, jego preferencje i szybkość uczenia się. Odpowiednio stosowały program szkolenia i sposób prowadzenia dodatkowych utrudnień na śladzie – psa i jego opiekuna.
Na obozie zdobyliśmy dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej, odkrywaliśmy istotne tajniki mantrailingu, a przede wszystkim wyśmienicie spędzaliśmy czas. Atmosfera była wspaniała, jesteśmy zmotywowani do dalszej pracy, bo tropienie „wciągnęło” nas na dobre!!
Dodaj komentarz