Hodowla Rewolucja

Obóz Łosiowisko

W dniach 03 -07.2022 – 09.07.2022 r. byliśmy na obozie tropowym w Łosiowisku (woj. pomorskie) organizowanym przez Szkołę tropienia „SCEND MIND” Magdaleny Wrońskiej.
Udział w zajęciach z tropienia brała Brendy, natomiast „gościnnie”- w ramach socjalizacji, przyjechała z nami nasza najmłodsza suczka (3,5 miesiąca) True Tara.
Zajęcia były bardzo ciekawe i urozmaicone. Ćwiczenia w terenie przeplatane były wykładami teoretycznymi. Trenerki: Magda, Bianka i Dagna bardzo się starały, żeby przekazać nam jak najwięcej wiedzy i umiejętności. Podczas treningów brały pod uwagę indywidualny charakter psa, jego preferencje i szybkość uczenia się. Odpowiednio stosowały program szkolenia i sposób prowadzenia dodatkowych utrudnień na śladzie – psa i jego opiekuna.
Na obozie zdobyliśmy dużo wiedzy teoretycznej i praktycznej, odkrywaliśmy istotne tajniki mantrailingu, a przede wszystkim wyśmienicie spędzaliśmy czas. Atmosfera była wspaniała, jesteśmy zmotywowani do dalszej pracy, bo tropienie „wciągnęło” nas na dobre!!
Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.