Hodowla Rewolucja

Obóz w Czaplinku

W sierpniu 2021 r. byliśmy po raz kolejny na obozie sportowym z psami w Czaplinku, organizowanym przez „Progres” – Moniki Niewiadomskiej. Jak zwykle była duża różnorodność zajęć, z których każdy z uczestników miał możliwość wybrania czegoś interesującego dla siebie i swojego psa.

Na obóz pojechały tym razem Ruby i Brendy. Ruby, pod okiem Tymona, „stawiała pierwsze kroki” na torze agility. Zrobiła ogromne postępy i byłam z niej bardzo dumna. Jestem pewna, że polubiła ten sport tak jak Brendy.

Z Ruby i Brendy brałam udział także w zajęciach z tropienia użytkowego. Psi nos jest niesamowity!!! Tropienie sprawiało nam ogromną frajdę. „Dziewczyny” zaangażowały się na całego i mam nadzieję, że będziemy w przyszłości kontynuować ten rodzaj zajęć.

Na obozie wystartowałam również w zawodach Rally-O, w których z Brendy zajęłyśmy Pierwsze Miejsce!! Zaznaczę, że nigdy wcześniej ani ja, ani Brendy nie miałyśmy okazji
ćwiczyć tego sportu. Zasady obowiązujące w konkurencji Rally-O musiałam poznać w trybie ekspresowym, a do wygranej na pewno przyczyniły się nasze umiejętności zdobyte w obedience. Również Ruby brała udział w tych zawodach. Wprawdzie nie zajęłyśmy miejsca „na podium”, ale poszło nam całkiem nieźle!

Ogólnie pobyt na obozie oceniam bardzo wysoko! Atmosfera jak zwykle znakomita!!
Lokalizacja, warunki, kadra, zajęcia sportowe – wspaniałe! Już myślę o następnym roku!!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.